O MNIE

Mam na imię Ewa i jestem dość zwyczajną (lub też nie) nastolatką, która uwielbia jeść naleśniki.
Takim oto humorystycznym akcentem zacznę opowiadać o swojej osobie :)
Interesuję się głównie amatorską fotografią oraz kręceniem/montowaniem filmów. Jest to sfera, w której mam okazję poszaleć z kolorami, coś pozmieniać, wykreować na nowo, po swojemu. Bardzo lubię biegać po dworze z aparatem w rękach. Sprawia mi to niezwykłą radość.  Uwielbiam to robić.

Ogólnie rzecz biorąc jestem dziwną osobą. Humor zmienia mi się z minuty na minutę, jednak nie oznacza to, że przez moje nastroje, cierpi na tym otoczenie. No, przynajmniej ja tak uważam.
Bardzo lubię czytać książki, szczególnie te o tematyce fantastycznej oraz pisane w pierwszej osobie liczby pojedynczej. Od czasu do czasu rysuję, tworzę swoje małe arcydzieła. Profesjonalistką nie jestem, ale jestem dumna z niektórych moich prac, które gdzieś zaginęły :( Pozostały mi po nich tylko zdjęcia, niestety.
Kocham tatuaże. Ostatnimi czasy zawładnęły one całym moim umysłem! To niesamowita forma sztuki... W przyszłości naprawdę chciałabym jakiś posiadać :)

Jeżeli chodzi o muzykę... Z nią bywa różnie. Często słucham piosenek, które wpadły mi w ucho oraz w pewnym stopniu do mnie przemawiają. Uwielbiam pop, rock, rock alternatywny oraz punk, muzykę akustyczną. Zazwyczaj słucham właśnie tych gatunków. Do moich ulubionych wykonawców należą Ed Sheeran oraz Demi Lovato. Mają niezwykłą barwę głosu :) Natomiast moim najukochańszym zespołem, który odkryłam stosunkowo niedawno jest Fall Out Boy. Patrick, Pete, Andy, Joe! Czwóreczka utalentowanych ludzi. Tak się wkręciłam, już powoli staję się psychofanką :D


Miło mi, że tu zajrzałeś/aś! Pozdrawiam.